Dynasig - špičková řešení pro signalizaci

Česky English Deutsch

Vítejte na stránkách Dynasig, spol. s r.o.

Špičková řešení pro dopravní signalizaci

Home > Produkty a služby > Výstražná světla > Sady výstražných světel > Sériová souprava SAH5/SAH10 (halogen)

Sériová souprava SAH5/SAH10 (halogen)

Sériově propojená soustava halogenových výstražných světel představuje ekonomické řešení pro označování pracovních míst na vozovkách nižších tříd a v obcích.

Sada sestává z maximálně deseti vzájemně propojených výstražných světel D180-SAH s 10m kabelem a konektorem. Mikroprocesorová řídicí jednotka se nachází uvnitř prvního světla soupravy, vybaveného 5m kabelem. Soustava deseti světel tak obsahuje pouze 95 metrů kabelu oproti 300 metrům v klasické paralelně řazené sadě s externí řídicí jednotkou!

Souprava ovládá pouze jeden program – postupný světelný bod. Vedle toho lze volit mezi celodenním a nočním režimem. Světla disponují senzorem okolního osvětlení, kterému automaticky přizpůsobují svou intenzitu. Tím snižují odběr energie a zamezují nebezpečí oslnění projíždějících řidičů. Samozřejmostí je podsvícení pilotním světlem.

Souprava se prodává ve dvou základních variantách – SAH 5 (1x řídicí světlo a 4 závislá světla) a SAH 10 (1x řídicí světlo a 9 závislých). Volitelnou součástí každé sady je uzamykatelné plastové pouzdro na akumulátor, umožňující mimo jiné i snadný přenos celé soupravy.

Zařízení vyhovuje požadavkům harmonizovaných technických norem ČSN EN 50923 a ČSN EN 12352 a splňuje podmínky TP66.


Součástí dodávky: Řídicí světlo sady D180-SAH1 s mikroprocesorovou řídicí jednotkou a 5m kabelu, 9x řadové světlo soupravy D180-SAH s 10m kabelu (u soupravy SAH 5 pouze 4x řadové světlo); volitelně uzamykatelný plastový box na řídicí jednotku a akumulátor

Dále volitelně: Akumulátor 12V 180Ah; uzamykatelný celokovový zásobník; uzamykatelný plastový zásobník s kovovým víkem; D180-SAH1 (řídicí světlo sériové sady s kabelem 5m a konektory); D180-SAH (řadové světlo, 10m kabelu); směrovací desky Z4; podstavec


Zaujala vás kompaktnost soupravy výstražných světel SAH10, avšak hledáte zařízení s větším množstvím funkcí? Podívejte se na sériově řazenou soupravu SSL10 s výstražnými LED světly, vyšší svítivostí, čtvrtinovou spotřebou a třemi signálními programy.