Dynasig - špičková řešení pro signalizaci

Česky English Deutsch

Vítejte na stránkách Dynasig, spol. s r.o.

Špičková řešení pro dopravní signalizaci

Home > Profil společnosti
Profil společnosti

Fotogalerie

Profil společnosti

Společnost DYNASIG, spol. s r.o. byla založena v roce 1995 v Brně-Žebětíně, odkud se o devět let později výroba přesunula do nedalekých Popůvek. Již od svého vzniku se zabýváme vývojem a výrobou výstražných světelných zařízení pro pozemní dopravu, postupem času jsme pak svou činnost rozšířili i na vývoj řídicích systémů, aplikované elektroniky a optiky. Díky kvalitnímu vývojovému týmu s rozsáhlými zkušenostmi si po řadu let udržujeme stabilní pozici předního českého dodavatele inovativních řešení i standardizovaných produktů v oblastech:

Dopravní signalizace:

  • vývoj a výroba světelné signalizace a speciálního dopravního značení

Aplikovaná elektronika a optika:

  • vývoj elektronických a světelně optických zařízení na zakázku, včetně zajištění následné výroby
  • vývoj a výroba řídicích a monitorovacích systémů pro širokou škálu aplikací pracovních strojů a vozidel.

 

Vysokou úroveň fungování vnitřních procesů společnosti DYNASIG potvrzuje certifikát ISO 9001-2001, kvalitu vývoje pak několik patentovaných vynálezů.

V jednání se zákazníky dbáme na budování dlouhodobých vztahů, jejichž klíčovou součástí je vstřícný přístup, kompletní záruční i pozáruční servis a trvalá technická podpora. I to je jedním z důvodů, proč naše produkty a služby vyhledávají nejen drobní dodavatelé dopravního značení, nýbrž i celá řada organizací celostátního či nadnárodního významu, ať už soukromých podniků či veřejnoprávních subjektů.

 

Výpis z obchodního rejstříku

Registrace DPH

Kde nás najdete?